Výpůjční podmínky

 

Kostým si může půjčit osoba starší 18-ti let po předložení platného občanského průkazu. O zápůjčce je sepsána smlouva. Tuto smlouvu je nutné předložit i při vrácení kostýmu.

Při zaplacení půjčovného se skládá i vratná kauce na kostým. Tuto kauci vracíme ihned a v plné výši při vrácení nepoškozeného kostýmu. V případě poškození se kauce nebo její poměrná část nevrací. Kauce na kostým je od Kč 100,- do 250,- dle propracovanosti a hodnoty kostýmu.

Kostým je zakázáno prát, čistit nebo jej jinak upravovat.

Základní výpůjční doba je 3 pracovní dny nebo 4 dny v případě víkendu. Po předchozí dohodě je možné ji stanovit i jinak nebo prodloužit.

Protože většinu našich kostýmů máme pouze po jednom kuse od každého vzoru, je možné si je hlavně v období karnevalové sezóny rezervovat dopředu na určité datum. Rezervaci děláme nejdříve 1 měšíc dopředu a nejpozději 2 dny před zapůjčením. Při rezervaci je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši Kč 100,-.  Tento rezervační poplatek je vratný - v případě, že si zákazník kostým v dohodnutém termínu vyzvedne odečteme jej z půjčovného. Rezervaci lze zrušit nejpozději 3 pracovní dny před rezervovaným termínem. I v tomto případě Vám rezervační poplatek vrátíme. Pokud si však kostým v daném termínu nevyzvednete a rezervaci včas nezrušíte, poplatek nevracíme.

Obuv z hygienických důvodů ke kostýmům nepůjčujeme.


Kontakt

Karnevalové kostýmy Veronika Křečková

Hybešova 260/7 Svitavy

+420 603 838 328